ZWOLNIJ Z MAKRAMĄ

WARSZTATY Z MAKRAMY

Wyplatanie makramy wyzwala poczucie sprawczości, wiarę we własne możliwości i umiejętności oraz wytrwałość i siłę woli w doprowadzaniu projektów do końca. Pomaga tez wzmacniać poczucie własnej wartości i uczy cierpliwości. Jednocześnie sprzyja rozbudzaniu kreatywności i zdolności spokojnego rozwiązywania problemów. Własnoręczne stworzenie kwietnika lub dekoracji na ścianę wywołuje poczucie dumy i radości z osiągniętego efektu.

Wyplatanie makramy to czysta radość z tworzenia. Spotkaj się ze mną i zacznij swoją przygodę z makramą.

WARSZTATY MAKRAMY

DLACZEGO WARTO SIĘ PRZYŁĄCZYĆ
TECHNIKA MAKRAMY

Warsztaty z makramy są szansą na zapoznanie się z tą techniką rękodzieła (które może stać się twoim nowym hobby), okazją do stworzenia własnoręcznie czegoś pięknego i użytecznego. Podczas warsztatów poznasz podstawowe węzły i sploty, dowiesz się jakie materiały wybierać oraz gdzie poszukiwać inspiracji. Pod moim okiem postawisz pierwsze kroki w pleceniu makram, po czym będzie Ci łatwiej rozwijać się w tym temacie.

CHWILA DLA SIEBIE

Niezależnie od tego, jak chcesz podejść do makramy, udział w warsztatach będzie na pewno ciekawym i kreatywnym doświadczeniem. Plecenie makramy pozwala na oderwanie się od rzeczywistości i skupienie się na jednej rzeczy w jednym momencie. Dzięki temu odchodzą na dalszy plan codzienne stresy, co zapewnia możliwość wytchnienia, złapania oddechu - zatrzymania się na chwilę i zrelaksowania się.

SPOTKAJMY SIĘ

ZAPYTAJ O WARSZTATY

Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy, w kórym możesz napisać, jakie są Twoje preferencje odnośnie warsztatów.

Odpiszę Ci z moją propozycją tematyki, formy i terminu spotkania.

[caldera_form id="CF619f85ad9c9dd"]